Кредит онлайн – зручний спосіб отримати потрібну суму грошей, залишаючись вдома на дивані. В Україні популярні різні мікропозики, в тому числі, кредит онлайн на картку вночі.
Якщо вам терміново знадобились гроші в нічний час, звернутися в банк не вийде – ці структури працюють строго в відведені денні години. Але й не кожна мікрофінансова організація готова видавати позики в режимі 24/7. Багато хто розглядає заявки вдень і переводять гроші тоді ж. Однак певна частина МФО йде назустріч клієнтам, яким знадобилась позика вночі.
Процедура оформлення відніме лише кілька хвилин. Знадобиться заповнити анкету-заявку, вказати паспортні та особисті дані, а також надати актуальний номер моб. телефону і банківську карту для переказу коштів. Якщо заявка буде схвалена, гроші будуть зараховані на картку. Великий плюс МФО в Україні – вони вкрай рідко відмовляють клієнтам, на відміну від банків.
Зміст:
- Вимоги до позичальників
- Допустимі ліміти, терміни і відсотки
- Розрахунок відсотків по кредиту
- Як отримати кредит вночі
- Як погасити позику
- Відповідальність за непогашений борг
- Пролонгація
Вимоги до позичальників
Щоб отримати позику від МФО, потрібно відповідати мінімальному набору вимог:
- вік – від 18 до 70-80 років;
- наявність українського паспорта;
- ІПН або друге посвідчення особи (деякі організації видають кредит по одному паспорту);
- наявність мобільного телефону і е-мейл;
- активна банківська картка.
Чим МФО вигідно відрізняються від банків? Від вас не зажадають:
- довідку про доходи;
- поручителя;
- інформацію про цільове призначення грошей;
- «чисту» кредитну історію (хоча, безумовно, при її наявності шанси на схвалення заявки підвищуються).
Від позичальника потрібно уважно заповнити анкету і вказати правдиву інформацію. Брехня або випадкова помилка будуть розцінені як спроба обдурити кредитора, заявку з великою часткою ймовірності відхилять. Заявки на нічні кредити найчастіше розглядаються в автоматичному режимі роботами.
Більшість МФО відрізняються лояльним ставленням до самих різних категорій позичальників. Отримати швидкий кредит вночі може практично кожен бажаючий.
Допустимі ліміти, терміни і відсотки
Різні кредитні організації встановлюють свої правила, однак в цілому умови у МФО приблизно однакові:
- ставка для нових клієнтів – від 0,01% до 1%;
- ставка для повторних позик – до 2%;
- розмір кредиту – до 20 тис. грн (рідко – до 30 тис. грн);
- терміни кредитування – до 30 днів (рідко – до 45-60);
- кредитна історія – допускається погана;
- час видачі – цілодобово;
- швидкість розгляду заявки і зарахування коштів – від 5 до 20 хвилин (в окремих випадках – 1-2 години).
При оформленні мікропозик клієнт вибирає, через який час він поверне суму. Найчастіше МФО видають мікрокредити на термін від 1 до 30 днів. У деяких організацій є послуга пролонгації.
У разі схвалення заявки гроші «впадуть» на вашу картку миттєво. У деяких випадках затримка з перерахуванням може статися з вини банку-емітента картки.
Підписуючи кредитний договір онлайн, ретельно вивчайте всі умови, особливо ті, що вказані дрібним шрифтом. Це допоможе уникнути непорозумінь, які можуть призвести до фінансових санкцій у вигляді пені та штрафів.
Розрахунок відсотків по кредиту
МФО видають кредити по процентній ставці від 0,01 до 2% в день. Якщо вам знадобився кредит вночі терміново, умови не зміняться. Точний відсоток залежить від ряду показників, зокрема, терміну позики, суми, вашого кредитного стажу в даній МФО.
Найзручніше рахувати відсотки за допомогою кредитних онлайн-калькуляторів, яких в надлишку в Інтернеті на сайтах МФО. Внесіть в поля потрібні цифри (терміни, суму, процентну ставку), і система автоматично підрахує, скільки ви в підсумку будете винні.
Для тих клієнтів, у кого «накапало» прострочення, в калькуляторах передбачені окремі поля. Вкажіть пеню, кількість прострочених днів і суму штрафу.
Для ручного підрахунку використовуйте формулу. У більшості випадків вона вкрай проста. До суми позики додається відсоткова ставка, помножена на кількість днів у році і розділена на число днів користування коштами.
Як отримати кредит вночі
Алгоритм отримання нічних кредитів на картку в Україні однаковий. Уже сама назва даного типу позики має на увазі, що отримати гроші можна тільки на банківський пластик. Опівночі або в 2-3 години ночі знайдеться офіс мікрокредітной організації, де клієнта візьмуть з розпростертими обіймами і видадуть готівку.
Щоб отримати нічний кредит, потрібно на сайті обраної МФО натиснути «Оформити заявку», «Отримати кредит» або знайти схожу кнопку. Попередньо ознайомтеся з усіма умовами, запропонованими компанією.
Далі слід вибрати суму і термін, заповнити свої контактні і особисті дані, надати фото або скан паспорта і відправити заявку на розгляд. У деяких випадках система може порахувати, що наданих даних недостатньо. В цьому випадку доведеться чекати ранку і дзвінка від співробітника МФО. Отримавши від вас потрібні відомості, він оцінить їх і прийме рішення з надання позики.
Як погасити позику
Повернути мікропозику можна декількома способами. Кожна компанія пропонує різні варіанти. Найбільш актуальні методи:
- За допомогою особистого кабінету на сайті МФО. Ви повертаєте кошти тим же способом, що і брали їх – за допомогою вашої банківської карти. Гроші потрапляють на рахунок кредитора миттєво.
- За допомогою платіжних терміналів та IBOX. В цьому випадку може зайняти декілька хвилин з перерахуванням коштів.
- Деякі мікрофінансові організації пропонують варіант списання коштів за мікрокредит з балансу вашого мобільного телефону.
- При бажанні можна погасити борг безпосередньо в офісі МФО або банківським переказом у відділенні. У другому випадку будуть потрібні банківські реквізити компанії-кредитора.
- Якщо ви вирішили гасити борг не онлайн-способом, рекомендується це робити заздалегідь. Гроші можуть затриматися «на шляху» до кредитора на пару днів, в результаті чого у клієнта виникне прострочення.
Відповідальність за непогашений борг
При недотриманні терміну погашення заборгованості кредитор залишає за собою право застосовувати різні санкції. Всі вони повинні бути прописані в кредитному договорі. Це ще один привід уважно читати документ перед підписанням.
Для початку МФО можуть збільшити процентну ставку по кредиту – до 3% в день і більше з кожним днем прострочення. Якщо боржник і після цього не починає гасити борг, організація може продати його колекторам. Крім того, в перспективі злісного неплатника може чекати суд.
При своєчасній виплаті формується позитивна кредитна історія. Це підвищує шанси на те, що в майбутньому вам будуть видавати позики на поліпшених умовах.
Пролонгація
Далеко не всі МФО надають дану послугу, яка допоможе уникнути прострочень, штрафів, негативної кредитної історії. Скористатися пролонгацією, як правило, можна в особистому кабінеті.
Суть послуги – ви продовжуєте термін кредитування, виплачуючи лише відсотки, вже нараховані за час користування. «Тіло» кредиту ви можете внести потім. Само собою, новий період користування також доведеться сплатити за тарифом.